Ontdek macOS Sierra
Het boek van de maand is Ontdek macOS Sierra van auteur Bob Timroff. Bob schrijft al jaren boeken en artikelen over de Mac, Apple, Internet en alles wat daarmee te maken heeft. Op het ComputerCreatief-blog vind je deze maand wat voorproefjes uit het boek (HIER en HIER) en is er een interview met Bob over o.a. de nieuwe mogelijkheden in macOS Sierra, de voordelen van het macOS vergeleken met Windows en geeft hij tips en trucs over het gebruik van Sierra. Het interview vind je HIER en HIER.
Een van de vele redenen om een Mac te gebruiken is macOS Sierra, het nieuwste besturingssysteem van Apple. Een besturingssysteem is een van de belangrijkste onderdelen van de computer. Het zorgt er onder meer voor dat je programma’s kunt starten, bestanden kunt beheren en extra apparaten kunt aansluiten. Sierra ziet er schitterend uit, is uiterst stabiel, zeer gebruiksvriendelijk en vraagt nauwelijks onderhoud. Bob Timroff leert je werken met Sierra. Hoe gebruik je Siri, het bureaublad en hoe ga je aan het werk met de verschillende applicaties uit iLife en iWorks.
Hans Frederiks is journalist en fotograaf en hoofdredacteur van blog.computercreatief.nl. Hij schrijft over ontwikkelingen op het gebied van computers, van vormgeving op het web en print, en fotografeert al zijn hele leven lang. Zijn specialisaties zijn panorama’s, landschappen en podiumfotografie. Zijn blog vind je HIER, zijn boeken vind je HIER.
Goed om te zien dat het artikel je tot het einde toe heeft kunnen interesseren. De meeste artikelen op dit blog worden geschreven door de auteurs van uitgeverij Van Duuren Media. Ben je geïnteresseerd in verdere verdieping of meer praktische toepassingen? Klik op onderstaande banner voor het meest actuele overzicht.