Op zaterdag 29 juni 2019 organiseert Photofacts en de Photofacts Academy samen met Stichting Beeldvoorziening een fotografie-evenement in IJsselstein. Hier kun je ‘s morgens of ‘s middags een viertal workshops naar keuze volgen. Ook kun je er je portfolio laten ‘reviewen’.
Photomania
Het evenement heet Photomania en wordt gehouden in een grote fotostudio in IJsselstein. Op Photomania kun je live workshops en lezingen volgen bij meer dan tien verschillende experts op allerlei vakgebieden. Er zijn workshops en lezingen van de experts die de trainingen maken voor de Photofacts Academy zoals Johan Elzenga, Nico Delmeire en Elja Trum. Daarnaast zijn er workshops en lezingen van de experts van Stichting Beeldvoorziening.
Er zijn heel veel verschillende workshops, zoals bijvoorbeeld:
- Photoshop voor beginners
- Lichtmeten 2.0
- Glamourfotografie
- Sportfotografie
- Reisfotografie
- Portretfotografie
- Studioverlichting
- De Portfoliobesprekingen
Wil je meer weten over Photomania en/of je inschrijven voor een of meer van deze workshops kijk dan op de inschrijfpagina van Photomania.
Hans Frederiks is journalist en fotograaf en hoofdredacteur van blog.computercreatief.nl. Hij schrijft over ontwikkelingen op het gebied van computers, van vormgeving op het web en print, en fotografeert al zijn hele leven lang, met als specialisatie panorama’s, landschappen en podiumfotografie. De boeken van Hans vind je hier.