Op 19 juli schreven we over het probleem met printen op de Macintosh in Lightroom 6.6 en Photoshop CC2015.5. De prints die je met deze versies kon maken, waren modderig en anders dan in de versies ervoor. Voor Lightroom is dat probleem met versies CC 2015.6.1 en 6.6.1 opgelost.
Gisteren kwam Adobe met een update voor Lightroom 6.6. Het printprobleem op de Macintosh is hiermee in Lightroom in ieder geval opgelost. In die nieuwe versie (voor Mac en Windows) is er ondersteuning voor één nieuwe camera, de Fujifilm X-T2. Daarnaast waren er een aantal andere bugs opgelost. Kijk voor de complete lijst van bugfixes op het Lightroom Journal.
De printproblemen met Photoshop 2015.5 op de Mac zijn op dit moment nog niet opgelost.
Hans Frederiks is journalist en fotograaf en hoofdredacteur van blog.computercreatief.nl. Hij schrijft over ontwikkelingen op het gebied van computers, van vormgeving op het web en print, en fotografeert al zijn hele leven lang. Zijn specialisaties zijn panorama’s, landschappen en podiumfotografie. Zijn blog vind je HIER, zijn boeken vind je HIER.